Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Saint Etienne

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Saint Etienne zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Saint Etienne miniguide

Saint Etienne
Půjčovna Aut Saint Etienne

Saint-Etienne, který má 175.318 obyvatel (2007), je asi. 60 km jihozápadně od Lyon – v regionu Rhône-Alpes a správním centrem departemantet Loire.

Jeho historie je úzce spjata s výrobou zbraní a hornictví. Samozřejmě existují muzea v Saint-Étienne dokumentující tento – včetně Hornické muzeum Musée de la Mine a Le Musée d’Art et d’Industrie, s důrazem jak na historické zbrojní průmysl a nejdůležitější oblastí zaměření: umění a designu. Také Muzeum umění Le Musée d’Art Moderne – jeden z největších sbírek Francie moderního umění – je populární turistickou destinací.

Mezi historické památky města na zříceniny starého zámku féodal zmínil. To je poprvé zmíněna v písemných pramenech v roce 1173 a nachází se v okrese Rochetaillée – rodné vesnice na okraji Saint-Étienne.

Nejbližší letiště je Aéroport de Saint-Etienne, což je asi. 16 km severozápadně od města.