Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lannion

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lannion zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lannion miniguide

Autopůjčovna Lannion
Půjčovna Aut Lannion

Lannion se nachází v Bretani, severozápadní Francii. Město se nachází v Côtes d’Arrmor ministerstva. Cca. 60.000 obyvatel žije ve městě, který se nachází 96 km severovýchodně od přístavního města Brest.

Město je staré město přilákat více turistů. Zde je Brelevenez kostel, několik kaplí a fresky. Kostel byl postaven v 1200s tím, templáři z Montjoie. Kostel se nachází několik set metrů severně od centra. Věž kostela byla postavena v 1500s a je v gotickém stylu. To je drženo v kapli kunstutstillingerr Ursulines, La Chapelle des Ursulines a pavilon Louguivy, Pavillon de Louguiv. V kapli svaté Anny, La Chapelle Sainte Anne, v roce 1902, pořádal koncerty a divadelní představení až pro 300 osob. Tam jsou dobré příležitosti jak pro sjøkajakk a rafting v Lannion. Je také dobré podmínky na kole.

Nejbližší letiště je Lannion – Côte de Granit letiště cca. pět kilometrů z centra města Lannion