Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Boulogne

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Boulogne zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Boulogne miniguide

Autopůjčovna Boulogne
Půjčovna Aut Boulogne

Boulogne-sur-Mer se nachází v severozápadní Francii v kanálu La Manche.Boulogne-sur-Mer se nachází 30 kilometrů jihozápadně od Calais, a má trajektové spojení do Anglie Dover.   Ve městě se nachází v Nord-Pas-de-Calais, a je jedním z nejvýznamnějších francouzských rybářských přístavů, a značný mořský přístav. Žijeme cca.45.000 obyvatel, 93.000 z předměstí.

V římských dobách bylo město důležité křižovatce místo na Britannia, také známý jako Gesoriacum, později jako Bononia. Císař Claudius používá město jako základnu, když on napadl Británii v 43 roků Město patřilo do Burgundska 1419 – 1977, a později francouzsky. Během první světové války město bylo hlavní zásobovací přístav pro britské vojáky ve Francii. Během okupace 1940 – 1944 město bylo podrobeno několik set náletů, které byly zvláště těžce nad Novým Městem. Město je nejstarší čtvrť, Haute Ville, obklopené hradbami z 1200s. Novější město, Basse Ville, se nachází v přístavu.

Lille Letiště se nachází asi 105 km od centra Boulogne-sur-Mer.