Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Marseille Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Marseille Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Marseille Letiště miniguide

Marseille Letiště
Půjčovna Aut Marseille Letiště

Marseille Letiště Provence (MRS) se nachází 27 km od Marseille ve Francii. Tam jsou pravidelné autobusy mezi letištěm a Marseille. 7 různých společností, všechny v prvním patře pavilonu 4, nabízí pronájem auta: Ada, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt CITER. V roce 2009, 7.290.119 cestující hostující Marseille Provence Letiště je 5. Největší letiště ve Francii.Skládá se ze dvou terminálů, které jsou blízko u sebe, v září 2006, otevření nového terminálu pro low-cost leteckých společností. 38 leteckých společností poskytujících služby Marseille Provence Letiště. Jeden může cestovat do 74 různých destinací ve 28 zemích.  Nákupních možností na letišti není nijak zvlášť dobrý, ale tam jsou osvobozeny od daně. Když přijde na restaurace a kavárny, výběr je dobrý. Bezdrátové internetové připojení a obchodní centrum jsou k dispozici také. V Marseille Provence Letiště je hele5 hotelů Best Western, Novotel, Pullman, Ibis a Etap rozpočtu hotel.