Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Martigues

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Martigues zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Martigues miniguide

Autopůjčovna Martigues
Půjčovna Aut Martigues

Martigues je město v jižní Francii, 30 km severozápadně od Marseille. Martigues se nachází v departementu Bouches-de-Rhône, na konci Canal de Caronte a ve Středozemním moři. Cca. 44.000 obyvatelé žijí v rybářském přístavu, který se nachází ve Provence-Alpes-Côte d’Azur.

Město bylo přezdíval Benátky kouzlo Provence s kanály a mosty. Martigues je muzeum umění, Musée Ziem, s obrazy a sochy. Ve městě má také historické muzeum, Galerie de l’histoire de Martigues, a archeologické muzeum, Musée archéologique vitríny. Návštěvníci se mohou zúčastnit prohlídky u moře v Le Parc mořských, kde se dozvíte více o mořský život a význam ochrany mořského života. Návštěvníci se mohou také podílet na činnosti, jako je veslování, jízda na koni, v Saint Pierre les Martiqus, nemluvě o vodní sportovní aktivity, jako je rybolov, jízda na kajaku, plachtění, vodní lyžování a kiteing abychom jmenovali alespoň některé. Město má své vlastní víno: Coteaux d’Aix en Provence.

Letiště Aéroport de Marseille Provence je ca.13 km jižně od Martigues.