Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Quimper

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Quimper zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Quimper miniguide

Autopůjčovna Quimper
Půjčovna Aut Quimper

Quimper je město v severozápadní části Francie, v Bretani.Quimper je hlavním městem departementu Finistère. Ve městě se nachází 71 km jihovýchodně od Brest, na řece Odet. Cca. 64.000 obyvatel žije v Quimper.

Město bylo katolické diecéze od 400 to. Quimper je starobylé hlavní město La Cournoaille v Bretani, a má několik keltských symbolů. Jméno je Breton pro celkový průtok, ukázal na tři řeky Steira, Oddet a Frout, které tečou spolu zde. Město má několik středověkých staveb, včetně Gotická katedrála sv Corentin, který byl zahájen v roce 1239To má dvě věže a byla rekonstruována v roce   1800s.Quimper má památky Fience muzeum, Muzeum výtvarných umění Musée des Beaux-Arts, a současného umění muzeum, Le Quartier. Třetí týden v červenci hostí Festival taneční Quimper Cornouaille s více než 200 událostí. Města nejslavnější produktů je Quimper kameniny produkty: ruka-maloval keramiku.   Návštěvníci mohou ochutnat tradiční jablečný mošt a palačinky.

Nejbližší letiště je letiště Quimper, sedm kilometrů od centra města.