Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Poitiers

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Poitiers zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Poitiers miniguide

Autopůjčovna Poitiers
Půjčovna Aut Poitiers

Poitiers je město v centrální Francii, 104 km jihozápadně od výlety. Poitiers je hlavní město Ministerstva Vienne, který se nachází na řece Klanu v Poitou-Charentes.Žijeme cca. 84.000 obyvatel.

Poitiers bylo biskupské sídlo a náboženské centrum ve výši 300, a byl později hlavním městem hrabství Poitou. Staré město je obklopeno pozůstatky středověké městské hradby, a obsahuje mnoho historických a významných budov.   Město je známé pro St Jean Baptisterium z 300, což je jeden z nejstarších ve Francii sakrálních staveb. Město má několik zajímavostí, jako románský kostel Notre-Dame-la-Grande from 1000-1100 má. Má krásně zdobenou fasádou. Gotická katedrála svatého Petra byla zahájena v roce 1162, a valfartskirken St Hilaire-le-Grand od 1000 s syvskipet bazilika je rovněž stojí za návštěvu.   Prohlídka má také trosky z římských dob.

Poitiers letiště, také známý jako Aéroport de Poitiers-Biard se nachází asi 3 míle mimo centrum města.