Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Biarritz

Pokud se těšíte na svou dovolenou v Biarritzu, doporučujeme vám zvolit si pro dopravu pronajaté auto. Díky půjčenému vozidlu se budete moci po městě pohybovat zcela svobodně a uvidíte všechna skvělá místa ve svém vlastním tempu. Pokud budete chtít, najdete několik autopůjčoven na letišti nebo přímo ve městě.

Průvodce po Biarritzu

Biarritz
Půjčovna Aut Biarritz

Biarritz se nachází ve Francii a původně byl malou rybářskou vesnicí, dokud z něj po roce 1854 nevytvořil Napoleon III. módní místo. Historicky se také říká, že za růst tohoto města jakožto zimního rezortu jsou zodpovědní Britové. Kvůli návštěvám královny Viktorie, španělského krále Alfonse XIII. a Eduarda VII. se Biarritzu začalo říkat Královna letovisek a Letovisko králů. Z tohoto důvodu se také stal luxusní destinací a skvělým cílem pro turistiku a poznávání památek. Mezi města blízko Biarritzu patří španělská města San Sebastián, Vitoria a Bilbao.

Toto majestátní přímořské město na jihozápadě Francie je jednou nejlepších turistických atrakcí a hlavních surfařských destinací. Při návštěvě Biarritzu potkáte místní skvělé lidi, kterých tu žije přes 25 000, a určitě se budete cítit vítáni. Užívejte si rozmanité scenérie a pláže tohoto úchvatně klidného přímořského letoviska. Kochat se můžete i při pohledu na některé luxusní hotely, které pochází přímo z dob největšího rozkvětu města.

V nejchladnějších dnech v Biarritzu klesají teploty i pod 10 °C. Abyste takovou zimu zažili, musíte Biarritz navštívit v prosinci nebo v lednu. Naopak v létě, především od června do srpna, teploty sahají k 25 °C. Doporučujeme vám navštívit Biarritz někdy během teplejšího období, aby byl váš zážitek co nejpříjemnější a užili jste si vše, co toto město nabízí.

V Biarritzu můžete dělat mnoho věcí, díky nimž bude vaše návštěva tohoto města nezapomenutelná. Například můžete vyzkoušet místní restaurace a ochutnat baskické speciality a tradiční kuchyni. Také můžete surfovat na biarritzkých plážích, sledovat západ slunce na Grande Plage nebo navštívit historické památky. Lákadla tohoto města jsou neomezená, takže vaše návštěva bude jistě nezapomenutelná a naplněná zážitky.

Objevujte s pronajatým autem

Poblíž Biarritzu můžete navštívit mnoho míst. Jedním z nejzajímavějších je maják Phare de Biarritz, který vůbec patří mezi nejkrásnější místa Francie. Nachází se v sousedním městě Anglet, velmi blízko moře, a nabízí široký výhled. Na jedné straně spatříte širé moře a na druhé se vám ukáže dechberoucí výhled na město. Z letiště přes Boulevard du BAB k majáku pronajatým autem dojedete za 9 minut, přičemž urazíte vzdálenost 4,8 km.

Pronajaté auto můžete také využít k výletu do Cité de l’Océan, což je muzeum exponátů z oceánu. Pokud jste fanoušky virtuální reality, jistě si toto muzeum užijete, protože nabízí interaktivní a zajímavé části prostřednictvím virtuální reality. Pokud toto muzeum chcete navštívit s pomocí půjčeného auta, z letiště se k němu dostanete přes Boulevard Marcel Dassault za méně než 10 minut a 3,8 km.

Kromě zmíněných atrakcí můžete navštívit některou z rozličných biarritzských restaurací a podle svých preferencí ochutnat místní či mezinárodní kuchyni. Výbornou volbou je například Nahia Restaurant, která se nachází v centru Halle Darla. Odhadovaná vzdálenost mezi letištěm a touto restaurací je 1,6 km a pronajatým autobusem ji překonáte asi za tři minuty. Najíst se můžete také v restauracích Le Bistrot Gourmet, Restaurant L’Impertinent, L’Entre Deux a v mnohých dalších.

Letiště

Přímo v Biarritzu je pouze jedno letiště, ale další naleznete v jeho okolí. Z biarritzkého letiště se snadno dostanete do mnoha evropských měst. Letiště je známé pod názvem Aéroport de Biarritz, má dvě dráhy, sedm odletových bran a každoročně zvládne odbavit 1 400 000 cestujících. Mezi nejoblíbenější linky odlétající z letiště Biarritz patří ty do Paříže, Lyonu a Bruselu.

Abyste se dozvěděli více, stačí navštívit webové stránky letiště a stáhnout si letový řád. A pokud budete chtít, můžete si i zarezervovat let do libovolné z dostupných destinací. Díky této jednoduchosti získáte více času na příjemnou dovolenou v tomto krásném městě, aniž byste se museli trápit drobnými úkoly.

Na letišti Biarritz také naleznete několik autopůjčoven, mezi nimi třeba Tripndrive Aéroport Biarritz-Anglet-Bayonne – Location de Voiture, Sixt Biarritz Aéroport, Enterprise Rent-A-Car – Aéroport de Biarritz, Europcar a mnohé další. U kterékoli ze společností pronajímajících auta si můžete vybrat vůz, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Doprava

Při návštěvě Biarritzu budete jistě nadšení ze skvělé silniční sítě v okolí. Když budete řídit své pronajaté auto, vychutnáte si skvělou kvalitu cest, a jízda do vaší destinace tak bude snadná. I v Biarritzu však při řízení musíte dodržovat mnohá pravidla, mezi něž patří samozřejmě i rychlostní limity. Na městských dálnicích je maximální povolená rychlost 110 km/h, za mokra jen 100 km/h. Pokud pojedete po běžných mimoměstských cestách, smíte jet až rychlostí 90 km/h, respektive 80 km/h v případě mokré vozovky.

Podle místa svého ubytování si můžete vybrat z různých možností parkování. K dispozici je dlouhodobé a krátkodobé parkování, podle toho, co plánujete dělat. Mezi vhodná parkoviště patří Halles Clemenceau, Sainte Eugénie, Gare Du Midi parking indigo a další.