Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Biarritz Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Biarritz Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Biarritz Letiště miniguide

Autopůjčovna Biarritz Letiště
Půjčovna Aut Biarritz Letiště

L’Aéroport de Biarritz-Anglet-Bayonne (BIQ) také známý jako Aeropuerto de Parme se nachází 5 km jihovýchodně od Biarritz ve Francii. Existují autobusy mezi letištěm a Biarritz. 5 různých autopůjčoven se nachází na letišti.  V roce 2007 930.880 cestujících navštívil Biarritz Airport.To je podáváno sedmi různých leteckých společností, které nabízejí lety do 7 různých mezinárodních destinací v Evropě. Tato oblast má dlouhou tradici létání, ale na letiště, kde stojí dnes byl poprvé otevřen v roce 1954. Předchozí letiště byl bombardován během 2 Druhá světová válka.  Biarritz letiště má dobrý výběr jídel a nápojů prodejen a obchodů. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, VIP salonek, konferenční centrum a ATM. Nejsou žádné hotely na letišti.