Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Angers

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Angers zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Angers miniguide

Autopůjčovna Angers
Půjčovna Aut Angers

Angers je město v severní Francii, ca. 90 km jihovýchodně od Nantes a 300 km jihozápadně od Paříže. Hněvá se nachází na řece Maine, osm mil od řeky zásuvky v Loire. Žijeme cca. 156.000 obyvatel, ve městě, 230.000 včetně předměstí.

Angers je bohatá na historii. Ve středověké byborg se 17 věžemi, to je 100 metrů dlouhý slavné tapiserie zobrazující apokalypsu. Město také má krásnou gotickou katedrálu. Tam je několik muzeí ve městě, včetně muzeum výtvarných umění, Musée des Beaux Arts d’Angers. Bývalá Barrault-rezidence z roku 1500, dům má sbírku umění s obrazy, mimo jiné Chardin, Watteau a Boucher, od roku 1796. V Angers je také 13 klášterů, z nichž David d’Angers je největší. V tomto klášteře existuje řada prací v mramoru a bronzových soch. Město také má muzeum flyentusiaster. Angers také několik kin a má dobrý noční život.

Nantes Atlantique letiště je asi. 100 km od Angers.