Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Carcassonne

Plánujete svou další dovolenou v Carcassonne a chcete se po městě a okolí pohybovat jednoduše? Žádný stres, na letišti (či poblíž něj) najdete několik autopůjčoven, a tak si jednoduše můžete pronajmout auto dle vašeho výběru na dobu vašeho pobytu. Alternativní možností je využít webových stránek společnosti a půjčit si auto přes ně.

Průvodce po Carcassonne

Carcassonne
Půjčovna Aut Carcassonne

Carcassonne je město ve Francii v regionu Okcitánie s populací okolo 50 000 obyvatel. Město je obýváno od doby neolitické a nachází se mezi historickými obchodními cestami, které spojují Středozemní moře s Atlantikem spolu s Pyrenejemi a Francouzským středohořím. Město se nachází asi 80 km východně od Toulouse a rozkládá se na ploše asi 65 km čtverečních.

Jedná se o jedno z nejstarších měst Francie a první zmínky o něm můžeme najít jíž v období 3500 př.n.l. Kromě toho bylo město v roce 6 př.n.l důležitým obchodním místem. Pokud tedy město navštívíte, najdete řadu historických památek, které sahají až do neolitu. Město je také známé svou rolí v albigenských křížových výpravách, kde působilo jako pevnost pro okcitánské katary.

Město má subtropické vlhké a zároveň středomořské klima s horkými léty. Zimy jsou mírné a vlhké spolu s léty v průměru kolem 28 °C ve dne s nízkými srážkami. Nejvyšší zaznamenaná teplota ve městě je kolem 41 °C. Obvykle jsou v této oblasti nejteplejší měsíce od května do října, nejchladnější od prosince do března.

Co se týče sportu, Carcassonne je ve Francii významným hráčem. V roce 2018 to bylo cílové město pro 15. a startovní bod pro 16. etapu Tour de France. Také ragbyová unie je ve městě velmi populární, stejně jako u zbytku jihozápadu ve Francii. Město je také známé svým uměním a jeho historii vypráví různými kreativními způsoby mnoho umělců, jako například album Stephena Eichera z roku 1993 s názvem „Carcassonne“.

Prozkoumávejte se svým zapůjčeným autem

Město Carcassonne je plné mnoha zajímavých míst, které můžete navštívit. Jako turista budete mít na výběr širokou škálu možností, co vidět a co navštívit. Jedním z nejneuvěřitelnějších míst, které můžete vidět, je školní muzeum, které zachycuje francouzský školní život mezi léty 1880 a 1960. Vzdálenost od letiště k muzeu je přibližně 7,4 km a vaším půjčeným autem k němu dojedete za 13 minut.

Můžete také navštívit některou z četných restaurací, pokud chcete ochutnat carcassonskou kuchyni. Město je známé svou láskou k masu, zejména drůbežímu. Šunka uzená ve španělském stylu je známou specialitou města. Jednou z lákavých restaurací je Gastronomique La Barbacane. Půjčeným autem se do restaurace dostanete do 12 minut, protože odhadovaná vzdálenost od letiště je 7,2 km.

Dalším zajímavým místem, které můžete navštívit, je historická vesnice Caunes-Minervois, která má za sebou Černou horu. Okolí vesnice je klidné, spojené kamennými zdmi, ovocnými sady, olivovými háji a vinicemi Minervois. Do vesnice se z letiště dostanete vaším půjčeným autem za 29 minut, odhadovaná vzdálenost je 24,3 km.

Letiště

Ve městě Carcassonne existuje pouze jedno letiště, známé jako letiště Carcassonne, které je spojeno s řadou mezinárodních a místních destinací. Některé z nejpopulárnějších měst, do nichž se z letiště cestuje, jsou Glasgow, Dublin, Manchester, Londýn, Edinburg atd.

Na letišti nebo jeho v blízkém okolí působí řada autopůjčoven. Tímto způsobem si můžete snadno pronajmout vůz podle vašeho výběru a začít prohlídku města. Mezi některé oblíbené služby půjčení aut, které zde najdete, patří Europcar, Hertz, Budget nebo Sixt.

Předtím, než si vyberete půjčovnu aut, podívejte se na firemní obchodní podmínky. Jen tak se dozvíte všechny podmínky a vyhnete se případným pokutám za porušení jakékoliv části dohody.

Doprava

V Carcassonne jsou cesty v dobrém stavu, což umožňuje pohodlné cestování po okolí. Nicméně doporučujeme se vyhnout cestování autem ve špičce, tj. mezi 8. a 9. hodinou ranní. Také se vyvarujte překračování rychlostních limitů a porušování dopravních zákonů.

Město má rychlostní limit 130 km/h na dálnicích a na ostatních cestách byl stanoven rychlostní limit 80 km/h. Pro městské a obytné oblasti platí rychlostní limit 50 km/h. Kromě toho existuje na výběr několik možností parkování, mezi které patří parkoviště, placené parkovací služby, garáže a další.