Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Toulouse

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Toulouse zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Toulouse miniguide

Toulouse

Půjčovna Aut Toulouse

Toulouse se nachází severně od Pyrénées – mezi Středozemním mořem a Atlantským oceánem a je správním centrem Haute-Garonne (který je součástí regionu Midi-Pyrénées). Město sám má populaci cca. 440.000, ale jeden vezme celou metropolitní oblast, to projde 1 milion. Ekonomické a populační expanzi byl skvělý pro 2 Světové války, především díky silnému zaměření na letadla (Airbus) a high-tech průmyslu.

Toulouse je známý jako „Růžové město“ (La Ville Rose), protože většina starších budov byla postavena v roce výrazný druh růžové cihel. Město leží na řece Garonne, který vyplývá z Pyrénées a Atlantik v Bordeaux. A okolí je spojení bod mezi Garonne a Canal du Midi – umělé vodní ke Středomoří, která byla podána již v roce 1681 (a UNESCO světového dědictví UNESCO).

Existuje mnoho stránek, architektonické a historické povahy v Toulouse. Tyto zahrnují 120-metr sláva postavený Le Capitole z 1753 (nejstarší části jsou od středověku), která sídlí radnice, stejně jako divadla Théâtre du Capitole. Jinak, tam je několik velkolepé středověké kostely – včetně Katedrála Saint-Etienne od 1200s. Mezi další památky, jsou tyto uvedeny: Musée des Augustins od roku 1400 je (bývalý klášter), řadu speciálních muzeí a Cité de l’Espace – což je zábavní park pro letecké techniky.

Nejbližší letiště – Aéroport de Toulouse-Blagnac – leží několik kilometrů severozápadně od centra města.

Čeština