Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mâcon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mâcon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mâcon miniguide

Autopůjčovna Mâcon
Půjčovna Aut Mâcon

Macon je město v jiho-východně Francie, v Burgundsku.Macon je hlavním městem departementu Saône-et-Loire. Ve městě se nachází 68 km severně od Lyonu, řeka Saône řeka. Tam jsou cca. 36.000 menneskerher.

Jeho historie sahá až do roku 200 př.nl Kr. když starověký Matisco byl jeden z eduernes hlavní města. To byla hranice mezi římským a francouzské nadvlády 843 do 1600.   Ve středověku byla hlavním městem Macon County MACONNAIS. Město dostalo pod francouzskou svrchovanost v 1228. Macon se nachází přímo na svět-slavný vinařské oblasti Burgundska. Zde je každoroční trh s vínem. Město má atrakcí, jako je studio umění Descombin, Hotel-Dieu lékárna, lékárna v roce 1761 s 1800 je nábytek, zbytky katedrály Sv. Vincent z 600s se dvěma věžemi, a Ursulines muzeum, které dnes sídlí archeologické muzeum. Tento sloužil jako školy a vězení. Město také má několik příkladů románského umění, šití-la MACONNAIS, kostel. V Maconu, mohou návštěvníci jít on-air balónem nebo stoupání.

Lyon Saint-Exupéry letiště je nejbližší letiště.