Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bordeaux Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bordeaux Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bordeaux Letiště miniguide

Bordeaux Letiště
Půjčovna Aut Bordeaux Letiště

Bordeaux Airport (BSK) je 12 km od Bordeaux. Autobus, který jezdí každých 45 minutě jezdí mezi letištěm a Bordeaux. To bylo kritizováno za špatné zajištění veřejné dopravy, a proto je otázkou vytvoření spojení tramvají. Tam je několik autopůjčoven na letišti: ADA, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National / CITER a Sixt. V roce 2008, 3.519.000 cestující navštívil Bordeaux Airport, a to je 6 Největší letiště ve Francii. Více než 20 leteckých společností poskytujících služby na letišti. Skládá se ze dvou hal, třetí sál C je naplánováno dokončení výstavby v roce 2010. Na letiště je historie sahá až do roku 1917, kdy letiště bylo postavené pro vojenské účely.

Bordeaux letiště má dobrý výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů. Existuje několik hotelů v okolí, včetně Mercure Bordeaux Aeroport a All Seasons Bordeaux Aeroport. To vše jsou setkání a konferenční místnosti.