Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Caen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Caen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Caen miniguide

Autopůjčovna Caen
Půjčovna Aut Caen

Caen se nachází v severní Francii v Basse-Normandie.Město je hlavním městem Calvados odboru, který se nachází na řece Orne, 15 kilometrů od kanálu La Manche.Cca. 120.000 obyvatel žije v Caen. Portu je připojen ke kanálu přes kanál lodi v Ouistreham. Odtud lodí na britské Portsmouth.

Caen je možná nejlépe známý jako rodné město Williama dobyvatel. On založil město v roce 1066, a město má finanční podporu, když on si podmanil Anglii. V 1204 město vstoupilo do francouzského krále ruce. Během revoluce byl jedním z Caen Girondists důležité opěrné body. Caen byl bombardován a částečně zničen spojenci v roce 1944, kdy byl centrální k operaci Overlord. V Caen muzeum je Mémorial nachází, mír muzeum   věnované D-den.Takže je také přistání pláže Arromanches, a americký hřbitov jen u Caen. Art Museum   Caen má díla slavných malířů jako Rubens, Rembrandt a Monet, mimo jinéVilém Dobyvatel je pohřben v Saint-Etienne kostel z 1300s.

Nejbližší letiště je Caen, sedm kilometrů od centra města.