Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rennes

Pokud plánujete dovolenou v Rennes, určitě si chcete užít každou chvíli svého pobytu. V takovém případě se hodí zapůjčení auta. Přemýšlíte nad nejlepší společností nabízející pronájem vozidla? Není důvod k obavám. Na výběr máte spoustu špičkových autopůjčoven. Tento článek se zabývá tím nejlepším, co měli zvážit během svého pobytu.

Průvodce po Rennes

Rennes
Půjčovna Aut Rennes

Historie Rennes, hlavního města francouzského regionu Bretaň, sahá do období před více než 2 000 lety, kdy patřila mezi nejvýznamnější města Bretaňské vévodství. Od počátku 50. let 20. let se Rennes díky modernímu průmyslovému rozvoji a nárůstu obyvatelstva z venkova stalo významným městem Francie. V této době se stalo domovem více než 250 000 obyvatel Bretaně. Během posledních čtyř desetiletí se město vyvinulo jako komunikační centrum a pyšní se špičkovým technologickým průmyslem.

Počet obyvatel od té doby neustále roste a v roce 2015 dosáhl více než 720 000 obyvatel, čímž se Rennes stalo 10. nejlidnatějším městem ve Francii. Později v roce 2018 jej časopis L’Express označil za nejlepší město k životu ve Francii. Město je rozděleno na 12 čtvrtí, a to Le Blosne, Cleunay-Arsenal-Redon, Francisco Ferrer-Landry-Poterie, Maurepas-Patton-Bellangerais, Le Centre, Brequigny, Sud Gare a Saint-Martin. Kromě největšího ženského vězení ve Francii se v Rennes nachází také osmý největší kampus francouzské univerzity.

Toto starobylé centrum je postaveno na kopci a jeho jižní strana je méně vyvýšená než severní strana. Stojí na soutoku řek Vilaine a Ille. Nachází se na evropském atlantickém oblouku a kolem jeho silničního okruhu se rozprostírá výrazný zelený pás. Město má oceánské klima s méně hojnými srážkami ve srovnání se západními částmi Bretaně. Slunce v Rennes svítí 1 700 do 1 850 hodin ročně.

Rennes obklopují okouzlující předměstí, města a městečka. V okolí se nachází obec Saint-Erblon, která leží 7,81 km jihovýchodně, Les Gaudinais 6,68 km na severovýchod a Saint-Jacques-de-la-Lande 3,09 km směrem na jihozápad. Město odhaluje nebývale rozmanité dědictví. Zamilujete si její četné budovy se špičkovou architekturou. Jakmile se ocitnete v Rennes, budete vtaženi na velkolepou cestu napříč staletími.

Prozkoumejte se zapůjčeným vozem

V Rennes najdete několik míst, která můžete navštívit pomocí pronajatého vozu. Po pouhých 10 minutách jízdy můžete navštívit přírodní park Jardin du Thabor, který nabízí ohromující sbírku rostlin včetně různých druhů tropických, evropských a afrických stromů a růží. V zahradě jsou také k vidění stovky malých andulek a papoušků. To vše spolu s dalšími okrasnými květinami a vzácnými rostlinami k botanickému významu tohoto prostoru.

Město Rennes se také pyšní tím, že je uměleckým a kulturním centrem. Nabízí muzeum výtvarných umění sídlící v bývalé hale univerzity na adrese Quai Emile Zola 20. Muzeum zahrnuje vynikající sbírku obrazů od předních umělců, jako jsou Veronese, Chardin, Rubens a Picasso. K nejslavnějším dílům patří obraz Novorozenec, které vytvořil Georges de la Tour. V Bretaňském muzeu najdete Les Champs Libres, zbrusu novou budovu se třemi stálými výstavami. Na tomto fascinujícím místě je pořádána spousta debat, výstav a fór.

I kdž si budete užívat cestu v pronajatém voze, můžete se zastavit a nasytit se v jedné z prvotřídních restaurací v Rennes. Le Galopin Cuisine, která se nachází na Avenue Jean 12, nabízí staromódní pařížské kouzlo. Tato prvotřídní brasserie servíruje ryby pocházející z místních zdrojů ve vzrušujícím menu, které zahrnuje dlouhý vinný lístek. Užijete si tradiční vřelé přivítání a vynikající poskytované služby. O ubytování v Rennestaké nebude nouze, navíc za dobrou cenu. Noc můžete strávit například v hotelu The Mercure Rennes Centre Parlement nebo jiném špičkovém zařízení.

Letiště

Letiště Rennes-Saint-Jacques, které se nachází asi 5 km od centra města, nabízí levné lety z Irska a britských měst, jako jsou Belfast, Southampton a Birmingham. Spojení do Londýna poskytuje také letiště Saint-Malo, které je vzdálené hodinu jízdy od letiště v Rennes.

Z letiště Rennes-Saint-Jacques můžete letět do jiných turistických destinací nacházejících se ve velkých městech, jako je Saint-Herblain (96,4 km). Laval (68,13 km), Reze (98,61 km) nebo Saint-Nazaire (97 km). Sezónní destinace z Rennes zahrnují například města Frankfurt, Palma de Mallorca, Marseille a Bastia.

Na letišti Rennes-Saint-Jacques je k dispozici několik autopůjčoven, přičemž většina z nich je známá vynikajícím zákaznickým servisem a dostupností. Mezi přední autopůjčovny na tomto letišti patří Europcar, Avis, Hertz, Enterprise rent a car, Rentscape a Sixt. Tyto společnosti fungují nonstop a pomohou kdekoli a kdykoli je budete potřebovat. Pro větší flexibilitu a klid v duši mají tyto půjčovny aut u většiny rezervací možnost bezplatného zrušení rezervace.

Doprava

Ačkoli Rennes je malé město, nabízí metro s jednou linkou, která vede ze severovýchodu na jihozápad. Letiště je snadno dostupné prostřednictvím dálniční sítě. Když jste na okružní silnici, zvažte výjezd N08 směrem k Saint-Nazaire. Na letiště se pak dostanete po hlavních silnicích D34 nebo D29.

Na letišti můžete parkovat na jednom ze tří dostupných veřejných parkovišť, tj. P3 s 690 místy, P2 se 70 místy a P1 se 165 místy. Všechna tři veřejná parkoviště fungují za stejnou cenu a stejným způsobem. Stav silnic v Rennes je obecně dobrý a na dálnicích můžete jezdit až 130 km/h.