Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Birmingham

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Birmingham zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Birmingham miniguide

Autopůjčovna Birmingham
Půjčovna Aut Birmingham

Birmingham se nachází v západní části střední Anglie, v regionu Midlands.V této oblasti tekoucích řek jako Severn řeky Trent řeky a řeky Ouse. Birmingham je druhé největší město v Anglii po Londýně, av roce 2008 populace byla odhadována na více než 1 000 000V 1100s Birminghamu bylo město, které žije udržováním trhy, a to se vyvinulo do města během průmyslové revoluce v Anglii v pozdní 1700.

Birmingham je kulturní město, které odmítá většina chce. Brimingham Royal Ballet je Británie premiér balet, a město také nabízí další taneční akce DanceXchange a Mezinárodní taneční festival. Další festivaly budou zahrnovat Den svatého Patrika festivalu se konala v únoru, a čínský Nový rok je slaven v čínské čtvrti. Pro milovníky historie může Birmingham nabízí mnoho muzeí a památek z období středověku.

Birmingham mezinárodní letiště je 10 km mimo město, a byl v roce 2007 6 nejzaměstnanější letiště v zemi.