Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Birmingham Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Birmingham Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Birmingham Letiště miniguide

Autopůjčovna Birmingham Letiště
Půjčovna Aut Birmingham Letiště

Mezinárodní letiště Birmingham (BHX) je 10 km od Birminghamu. V roce 2007, šestý nejzaměstnanější letiště v Anglii. Tam jsou pravidelné autobusy na letiště az letiště Birmingham. Na letiště je jedním z nejlepších železniční dopravy ve Velké Británii s 250 odlety denně od stanice se nachází 500 m od terminálu pro cestující. Šest různých společností, které nabízejí pronájem vozidel.  V roce 2008 letiště měl návštěvu od 9.627.589 cestujících. Pět Nejoblíbenější destinace v roce 2007, DublinAmsterdam, Edinburk, Belfast, Dubaj. Letiště je ředitelství pro bmibaby, Flybe, Monarch Airlines, Ryanair, Thomas Cook Airlines a Thomson Airways. Letiště má plán na zlepšení do roku 2030. Na letiště v Birminghamu nabízí 23 různých obchodů, včetně duty free, výběr kaváren a restaurací jsou také velmi dobré. K dispozici jsou tři hotely v blízkosti letiště, Novotel, Ibis a Etap.