Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cardiff Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cardiff Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cardiff Letiště miniguide

Autopůjčovna Cardiff Letiště
Půjčovna Aut Cardiff Letiště – Foto: © Dr. Blofeld

Cardiff Airport (CWL) je 19 kilometrů západně od Cardiff. To běží jak autobusy a vlaky na trase Cardiff letiště. Autopůjčoven, které jsou přítomny, je Národní Alamo, Avis, Europcar a Hertz.

Kolem 1,6 milionu cestujících navštívil Cardiff letiště v roce 2009. To je hlavní základnou pro bmibaby, Thomas Cook Airlines a Thomson Airways. 8 různých leteckých společností, které létají do 30 různých destinací jsou umístěny na Cardiff letiště.

Cardiff letiště nabízí 5 různých barů a kaváren a několik obchodů. Ostatní vybavení patří zasedací místnosti, VIP salónek, dětské / rodinné, bankovní a turistické informace. Jedná se o několik hotelů v blízkosti letiště, včetně Holiday Inn Express Cardiff Airport.