Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cardiff

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cardiff zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cardiff miniguide

Autopůjčovna Cardiff
Půjčovna Aut Cardiff

Cardiff je hlavní a největší město v Walesu, a má 325.000 obyvatel (2008).Město se nachází v hrabství Glamorgan v jižním Walesu – v blízkosti pobřeží Bristol Channel.Přibližně 1 km od centra Cardiff Bay – město nábřeží.

Cardiff ve Walesu je nejdůležitější obchodní centrum, a také má mnoho kulturních institucí a sportovních areálů. Cardiff má kompaktní centra se směsí historických budov a moderní architekturu.

Některé z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí ve městě je Cardiff hrad, z viktoriánské éry, Castell Coch (Červený hrad „) od 1870, Národní muzeum Cardiff – kde je možné vidět výstavu uměleckých děl sMonet, Rodin a Picasso, jakož i Wales Millennium Centre – se otevřel v roce 2004 a je kulturní památkou a centrem pro umění předvádění.

Jinak, město má několik uměleckých galerií, hudebních sálů, parků a rekreačních oblastí a pulsující noční život s hospod, barů a nočních klubů. Cardiff je také slavný pro své vynikající nákupní možnosti, a jsou tak malé butiky a velká nákupní centra.

Cardiff mezinárodní letiště se nachází 20 km jihozápadně od centra města, věnovalo pozornost a je hlavní letiště ve Walesu.