Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Montauban

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Montauban zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Montauban miniguide

Autopůjčovna Montauban
Půjčovna Aut Montauban

Montauban je město v jižní Francii, 50 mil severně od Toulouse. Montauban je hlavním městem departementu Tarn-et-Garonne. Cca. 56.000 obyvatelé žijí ve městě, které leží na řece Tarn. Montauban je železniční uzel.

Byla založena v roce 1144 jako pevnost a je jedním z nejstarších ve Francii. Montauban byl jedním z míst, Huguenots bezpečné. Během druhé světové války se Mona Lisa od Leonarda da Vinciho byly skryty tu krátkou dobu. Montauban má muzeum, Musée Ingres, známý pro jeho díla malíře Ingres a JA sochaře A. Bourdelle, a to jak z města. Muzeum se nachází východně od mostu Pont Vieux z roku 1335 Dalších památek je katedrála s jedním z mistrovské dílo Ingres, a St Jacques kostel z 1400-1500, s osmiúhelníku.   Město také má historické muzeum a trhy s místními lahůdkami.

Nejbližší letiště je Toulouse Blagnac, asi 44 km od Montauban.