Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Epinal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Epinal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Epinal miniguide

Autopůjčovna Epinal
Půjčovna Aut Epinal

Épinal je město ve východní Francii, v okrese Lorraine, 48 km jihovýchodně od Nancy. Město je hlavním městem departementu Vosges, leží na řece Mosele. Cca.35.000 obyvatel žije v Épinal.

Město bylo založeno v 900 letech, kdy Thierry de Hamelant postaven kostel zde. Na konci roku 1800, to bylo rozšířeno na silnou pevnost. Épinal je nejlépe známý pro obrázky d’Epinal, slavný francouzský výraz, který označuje populární fotografií od společnosti imagerie d’Épinal. Město také produkuje usně a textilie, a má textilní škole.Zde je departemensmuseet pro Vosges s několika kusy umění. Épinal má několik historických památek, včetně baziliky Saint Maurice, zámek se zámeckým parkem, který zahrnuje anglické zahrady, na náměstí Place des Osge a Notre-Dame-au-Cierge církve.

Nejbližší letiště je letiště Epinal – Dogneville šest kilometrů za městem, zatímco letiště Aéroport Épinal – Mirecourt se nachází 40 kilometrů od centra města.