Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Arles

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Arles zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Arles miniguide

Autopůjčovna Arles
Půjčovna Aut Arles

Arles je město v jižní Francii, 70 km severozápadně od Marseille. Město se nachází v Rhone Delta, je hlavním městem departementu Bouches-du-Rhône. Cca. 53.000 obyvatel žijících v Arles.

Arles je nejznámějším místem, kde světoznámý malíř Vincent van Gogh produkoval některé jeho nejslavnějších obrazů, zatímco on žil tady. Arles historie sahá až do roku 700 př. nl Kr. Když město bylo důležité Gallo-římské město.   Město má mnoho vzpomínek z dob římské, včetně římský amfiteátr s kapacitou pro 25.000 diváků. Je obnovena zde mohou návštěvníci vidět býčí zápasy a divadelních představení. Arles má také ruiny římského chrámu, kde byl nalezen Venuše z Arles (Louvre). K dispozici je také románská katedrála sv Trophime, který začal v 606, se slavnými sochami od 1100s. Několik městských památek je na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví. Arles má každoroční festival fotografování.

Nimes letiště je henholdsvis20 kilometrů od Arles, Avignon a Marseille 33 54 km.