Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Remeš

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Remeš zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Remeš miniguide

Autopůjčovna Remeš
Půjčovna Aut Remeš

Remeš je město v severní Francii, 143 km severovýchodně od hlavního města Paříže. Remeš se nachází na řece Canal de l’Aisne à la Marne a Little. Cca. 188.000 lidí zde žijí, 216.000 s předměstími.

Remeš byl keltský římský kapitál, kdy město bylo nazýváno Civitas Remorum. Remeš je známý pro své nádherné gotické katedrály Notre-Dame, začatý v 1211 a skončil v 1200s. To je obzvláště bohatý na jeho postavu sochy, a Marc Chagall se zdobí okna ve východní části. To bylo tady, že francouzští králové byli korunováni.   Klášterní kostel St-Rémi Basilique od 1000, a římského triumfálního oblouku na Porte de Mars ze 300 jsou další scénické objekty. Remeš je centrem vinhandel, zejména pro šampaňské. Je uložena v jeskyních ve vápencových útesech kolem města. Mnoho z největších šampaňského společnost má pobočky v Remeši, a tam jsou šampaňské ochutnávka. Remeš je také známý jako místo, kde byla německá kapitulace podepsána dne 7. Května 1945.

K dispozici je kyvadlová doprava do Paříž Orly a Roissy Charles de Gaulle letiště.