Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Besançon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Besançon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Besançon miniguide

Autopůjčovna Besançon
Půjčovna Aut Besançon

Besançon je město ve východní Francii, východně od Dijonu a na západ od švýcarské Basileji. Besançon je hlavní město regionu Franche-Comté v departementu Doubs. Města u řeky Doubs má cca. 135.000 obyvatel.

Besançon je možná nejvíce slavný jako místo narození otce Les Misérables Victora Huga. Město je centrem francouzského hodinářský průmysl. To bylo voláno v římských dobách Vesontio. Město bylo kapitál sequanernes a patřil k Burgundsku. Od 1184 město bylo nezávislé město ve Franche-Comté. Besançon se stal francouzštinou v 1674. Besançon centrum se nachází na poloostrově, s moly a promenády podél břehů řeky. Na 118 meter vysoké skále je postavena tvrz v 1600s.Besançon umístění poskytuje město a pevnost na strategickém místě. Existuje několik památek z římských dob, včetně triumfální oblouk, amfiteátr a viadukt. Město také má katedrála, která byla zahájena v roce 300, a která od té doby několikrát předělával.

Pontarlier letiště je 44 km mimo Besançon, a Dijon se nachází 71 km od města.