Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Béziers

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Béziers zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Béziers miniguide

Autopůjčovna Béziers
Půjčovna Aut Béziers

Béziers se nachází v jižní Francii, 14 km od Středozemního moře.Ve městě se nachází západně od Nimes, na řece Orb a Canal du Midi v Languedoc-Roussillon.Žijeme cca. 82.000 obyvatel.

Béziers je centrem pro obchod s vínem a lihovinami. Centrum města dominuje katedrála Saint-Nazaire from 1200-1300 má.Zde je jeden z nejlepších pohledů na město. V Béziers je také ruiny římského divadla. Béziers bylo zničeno a obyvatelé zmasakrováni během křížové výpravy proti albigenserne 1209 V polovině srpna-město hostí slavný Feria de Béziers, oheň šermu.Více než milion návštěvníků, které se účastní čtyři-pět-denní festival. Pak je to hudba a oslavy v ulicích. Město je muzeum umění, Musée des Beaux Arts, zahrnuje obrazy Rubense a Delacroix, a místních umělců. Jen venku je malebné vesničky Roque Brown představovat útesy a ochutnávky vín.

Na letiště Bézierovy Cap d’Agde se nachází 11 kilometrů od centra města.