Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Řecko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Řecko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Řecko miniguide

Recko
Půjčovna Aut Recko

Řecko leží v jihovýchodní Evropě, a má 10,7 milionu obyvatel (2009). To je ohraničené AlbánieMakedonieBulharsko a Turecko, a má pobřeží na Středozemní moře, Jónské moře a Egejské moře.

Řecko se skládá z pevniny a ostrovy. Pevniny se nachází v nejjižnější části Balkánu a na poloostrově Peloponés a na řeckých ostrovech (1425 malé i velké –   kde jim jsou obydlené 166 ze dne) je obklopeno v Egejském moři.Ostrovy, KrétaRhodosKorfuSantorini a Zakynthos je oblíbenou turistickou destinací v letní sezóně a láká turisty s slunce a dovolenou u moře, nádherné scenérie a historických památek.Řecko má méně než 17 milionů návštěvníků ročně.

Krajina Řecko se skládá především z hor, ale i jezer a mokřadů. Nejvyšší bod je Mount Olympia – což   Opatření 2919 m.Země má typické středomořské klima, s mírnými a vlhkými zimami a suchá, horká léta. V severním Řecku je více kontinentální klima.

Hlavní město Athény se nachází na řecké pevnině, a je jedním z nejstarších měst na světě.Město samo o sobě má asi 800.000 obyvatel, zatímco v Aténách metropolitní oblast má téměř 3,3 milionu obyvatel. Město je nejlépe známé pro slavný kopec na Akropolis – s jeho historických budov. Chrám Parthenon je hlavní turistickou atrakcí zde (uvedené v období 447 do 433 př. nlKr.).

Jiných hlavních měst v Řecku, Soluň, Patras, Heraklion, Larisa, Volos, Ioannina a Rhodos Town.

Mnoho z řeckých ostrovů má mezinárodní letiště s velkým charterové dopravy v létě.

Země je hlavní letiště se nachází 27 km východně od Atén, tzv. Eleftherias Venizelos mezinárodní letiště.

Rezervace pronájem automobilu v Řecku nikdy nebylo jednodušší a levnější. Zkuste vyhledávač a získat nad sazby od několika společností, půjčovna aut najednou.