Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Zakynthos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Zakynthos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Zakynthos miniguide

Zakynthos
Půjčovna Aut Zakynthos

Zakynthos (Zante) je s rozlohou 410 km2, třetí největší Jónského moře ostrovy, který se nachází mimo západní pobřeží Řecka. Ostrov má celkem 41.472 obyvatel (2005).Hlavní město, město Zakynthos, leží částečně na poloostrově na východním pobřeží ostrova a má ca.11.000 obyvatel. To je také správním centrem okresu (prefektury), Zakynthos.

Mezi památky ve městě Zakynthos na krásné a rušné promenádě (Strada Marina) je zmíněn. A na kopci v těsné blízkosti centra je staré benátské pevnosti. Jinak to není o tolik starší architektury ve městě, vzhledem k silné zemětřesení v roce 1953 způsobil velké škody.

Mezi další zajímavosti na ostrově, musí být především „modré jeskyně“ (Galazia Spilea) podle kap Skinari, ca. 30 km severozápadně od města Zakynthos, je zmíněn.Vedle jeskyně je také Volimes obci, která je zvláště známý pro své krásné, malebné budovy – a bohatě zdobený kostel Agia Paraskevi.

Nejvíce oblíbené rekreační oblasti Zakynthos se nachází v Alykes, střední severním pobřeží. Zde jsme také najít ostrova nejkrásnějších pláží.

Letiště Zakynthos Letiště se nachází kousek od města Zakynthos.