Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Albánie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Albánie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Albánie miniguide

Autopůjčovna Albánie
Půjčovna Aut Albánie

Albánie má 3,6 milionu obyvatel (2009), který se nachází v jihovýchodní Evropě – Jadran a Jónské moře. Země na hranicích s Kosovem na severovýchod, Černá Hora na severozápad, Makedonie k východu a Řecku na jihu.Velké části Albánie je pokryta horami, kde nejvyšším vrcholem – Maja e Korabit – 2764 m. Je Jinak západní části země, 362 km dlouhé pobřeží s mnoha písečnými plážemi.

Albánie má středomořské podnebí – s roční průměrnou teplotou 16 stupňů. Severní – Východní Albánie má chladnější zimy, než v zemi obecně, a nejvyšší teploty zimy jsou nejdále na jih.

Země je známá pro jeho mnoho národních parků s nedotčenou přírodou, zvláště na severu Theti populární turistická atrakce – ideální pro pěší turistiku. V opačném případě Albánie má bohatou hudební folklórní tradice.

Hlavním městě Albánie se nachází v zemi, a zavolal Tirana. Město má 726.500 obyvatel (2008). Kromě toho, že v zemi je největší město, Tirana, ekonomické, kulturní, vědecké a politické centrum.

Jiná hlavní města v Albánii jsou Kurcová, Durres, Elbasan, Korçë, Vloro a Shokdra. Durres je největší přístav v zemi –   s trajektové spojení do takovéItálii.

Dopravní systém v Albánii byl za komunistického období (1945 – 1990) málo rozvinuté, ale dnes z největších měst spojené třídy státních silnic. Nový motor vážil postavené a opravené neustále.

Albánie jediné mezinárodní letiště je 15 km severozápadně od hlavního města – Tirana mezinárodní letiště „Nene Tereza“ (pojmenoval podle Matka Tereza).

Prostřednictvím Levnaautopujcovna.cz si můžete rezervovat pronájem auta v Tiraně mezinárodního letiště a Tirana

Autopůjčovna – destinace