Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cerná hora

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cerná hora zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cerná hora miniguide

Autopůjčovna Cerná hora
Půjčovna Aut Cerná hora

Černá Hora je malá země s relativně skromný populace (672.000), který se nachází v části jihovýchodní Evropy, které se obvykle jede pod názvem na Balkáně. Země stala samostatným státem jak pozdní jak 2006. Rezidenti si vybral, když – v referendu – odtrhnout se od bývalého svazu se sousedním Srbskem.

Povaha Černé Hoře je velmi kopcovitý a vnitřek sestává většinou hornaté krajině, kde je nejvyšší vrchol – Zla Kolata – je 2.534 m. Mezi horami jsou hluboká údolí a roklí – a některé větších jezer. Země má rovněž ca. 290 km dlouhé pobřeží Jadranského – a tak tu máme jednu z balkánského regionu je nejdelší pláže – Velika Plaza (13 km).Jinak hranice Černá Hora ChorvatskoBosna-HercegovinaSrbsko, Kosovo a Albánii.

Město Podgorica má cca.144.000 obyvatel. Jiná hlavní města jsou Nikšić a Pljevlja – zatímco značně Bar je Černá Hora je hlavní mořský přístav.

Nejrušnější letiště v Černé Hoře je Aerodrom Tivat, který se nachází u zátoky Kotor. Toto je místo, kde většina turistů přijíždí, jako když jedete na dovolenou na pobřeží Jaderského moře. Jinak, tam je také mezinárodní letiště na okraji hlavního města – Aerodrom Podgorica.

Hledat a najít levné ceny za pronájem automobilu v Černé Hoře ve vyhledávači výše. Proces objednávání je jednoduchý a dostanete poukázku potvrzení během několika hodin po objednání.

Autopůjčovna – destinace