• Úvod
  • /Autopůjčovna Chorvatsko

Autopůjčovna Chorvatsko

Porovnejte 1200 dodavatelů a ušetřete až 70%

brnd1

brnd2

brnd3

tick-2 Garance nízkých cen

tick-2 Včetně pojištění a daní

tick-2 Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl

Půjčovna aut Chorvatsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chorvatsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chorvatsko miniguide

Autopůjčovna Chorvatsko

Půjčovna Aut Chorvatsko

Chorvatsko (cca 4,5 milionu obyvatel v roce 2009) se nachází severozápadně od Balkánu. Úzký pás země tvoří pobřežní pás na Jadranu, kde je několik velkých ostrovů a rozsáhlé souostroví. Chorvatsko, které až do roku 1991 byla součástí jugoslávské republiky, hranice nebo Bosna a Hercegovina, Černá Hora , Srbsko, Maďarsko aSlovinsko .

Klima v Chorvatsku je rozmanitý – s typickým středomořským klimatem podél pobřeží, zatímco to je velmi deštivé oblasti, v horách více ve vnitrozemí. Země je hlavní turistické destinace jsou přímořských letovisek podél pobřeží Jaderského moře.   Jinak, v zemi má spoustu krásných scenérií. Kromě nádherné pobřeží, Chorvatsko má zelené a úrodné vnitrozemí, zatímco oblasti na severu a severozápadě je ovládán Dinaric Alp.

Do hlavního města Chorvatska, Záhřeb – který má řadu kulturních a historických památek na odiv – má cca. 780.000 obyvatel. Je umístěn ve středu země. Jiná hlavní města nachází především podél pobřeží, kde Rijeka , Split a Dubrovník jsou nejznámější.

Největší letiště – mezinárodní letiště Pleso – se nachází v hlavním městě Záhřebu .Jinak jsou zde i hlavní letiště s mezinárodním provozem, včetně V Dubrovníku a Splitu.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem automobilů v celé Chorvatsko včetně turistických měst Dubrovníku, Splitu a Rijece. Vyzkoušejte naše uživatelsky příjemný vyhledávače a rezervovat pronájem auta ve 3 snadných krocích.