Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Osijek

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Osijek zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Osijek miniguide

Autopůjčovna Osijek
Půjčovna Aut Osijek

Osijek je město ležící na řece Drava, všichni východní části země, 25 mil od ústí řeky Dunaje. Osijek Chorvatsko je čtvrté největší město s populací 115.000 obyvatel.

Město bylo římské Colonia Aelia Mursa. Osijek je oblíbenou turistickou destinací v Chorvatsku a je známý pro jeho barokním stylu, otevřené prostory a rekreační oblasti.Města v okolí patří 1800-století barokní citadelu,   Sv. Petra kostel s 90 metrů vysokou věž.Osijek je bohatý na činnosti a mít vše z bazénů, fotbal, basketbal, tenis na baseball. Návštěvníci si mohou projít podél řeky, nebo navštívit parky král Petar Kresimir IV a Tomislav je součástí národního parku. Osijek má také zoo, a zajišťuje tambura hudebního festivalu v květnu. Tenistka Jelena Dokic je tady.

Osijek letiště je 15 kilometrů od města Osijek.