Autopůjčovna Slovinsko

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Slovinsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Slovinsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Slovinsko miniguide

Slovinsko

Půjčovna Aut Slovinsko

Slovinsko se nachází v jižní střední Evropě a má 2 miliony obyvatel (2009). To hraničí s Itálií na západ, Chorvatsko na jih a východ, Maďarsku na severovýchod, aRakousko na severu.Kromě toho, Slovinsko pobřeží na Jaderském moři na jihozápadě.

V krajině Slovinska se skládá z hor, lesů a plání – kde jsou hory Alp na severu. V zemi je nejvyšší hora – Triglav – 2864 m. Je   Slovinsko má středomořské klima na pobřeží v jihozápadní, vysokohorské podnebí v horách a na vnitrozemských vodních klima ve zbytku země – s horkými léty a chladnými zimami.

Kapitál Lublaň má 268.000 obyvatel (2008), a je centrálně umístěný v zemi, mezi Alpami a Jaderským mořem, na řece Lublani.Základní kapitál je ve Slovinsku je největší město a země kulturní, vědecké, hospodářské a politické centrum. Město je nejvíce slavný jeho středověký hrad, který se nachází na kopci, stejně jako malebné mosty nad řekou.

Ostatní velká města v zemi: Maribor, Celje, Kranj, Velenje a Koper.

Slovinsko je hlavní mezinárodní – Lublaň Joze Pucnik Letiště (který je často jen volal “letišti Brnik”) – se nachází 26 km severně od hlavního města.

Levnaautopujcovna.cz má široký výběr pronájem automobilů v Slovania ve větších městech. Některé z vozů v nabídce jsou malý rozpočet vozy Peugeot 107 a Ford Fiesta kabrioletů a luxusní vozy, jako je BMW řady 3 a Mercedes C200.

Oblíbené destinace

Čeština