Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Novo Mesto

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Novo Mesto zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Novo Mesto miniguide

Autopůjčovna Novo Mesto
Půjčovna Aut Novo Mesto

Novo Mesto se nachází v jihovýchodní části Slovinska a leží na břehu řeky Krky.Existuje jen asi 20 km na severní hranici Chorvatska a cca. 80 km do Záhřebu, hlavního města Chorvatska. Novo Mesto byla založena v roce 1365 av roce 2002 populace byla měřená na cca 40 000

Krka údolí se nachází po celém městě a je považována za jedno z nejkrásnějších údolí s bujnou přírodou a malé rybníky. V areálu je možné vidět několik starých mlýnů a hrad Otocec hrad, který byl poprvé zmíněn v roce 1252 Byl hrad vyhořel v roce 1942, ale později přestavěn a zrekonstruován na hotel. Ve starém městě je historické budovy a muzea Dolenjska, jeden může dozvědět o webu umění a kulturní historie.

Nejbližší mezinárodní letiště je Záhřeb letiště, asi 80 km od Novo Mesto. Pokud chcete letět přímo do země, může letět do Lublaně Jože Pucnik letiště, téměř 100 km.