Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lublan Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lublan Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lublan Letiště miniguide

Autopůjčovna Lublan Letiště
Půjčovna Aut Lublan Letiště

Lublaň Jože Pucnik Airport (LJU) se nachází 26 km severně od Lublaně a 11 km jižně od bye n Kranj.Autobusy jezdí zhruba jednou za hodinu mezi letištěm a Lublani, a tam jsou také autobusy do Kranj. Tam je několik autopůjčoven na letišti, tam jsou Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, sekretariát Pronájem aut, Avantcar a Dollar / Thrifty.

1.524.028 cestujících navštívili letiště v Lublani v roce 2007, což je nejrušnější letiště ve Slovinsku. Na letiště je podáváno sedmi různých leteckých společností a je hlavní základnou pro národní Adria Airways nabízí přímé lety do asi 20 různých evropských destinací.  Letiště v Lublani má několik kaváren, restaurací a barů, některé z nich mají venkovní terasa v létě. Ostatní vybavení patří bezplatné masážní křesla, dětský pokoj, bezdrátový internet, bankovnictví, zdravotní péče a velký moderní konferenční sál. Hotel Silvester a Penzion Jagodic je 3 km od letiště.