Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Maribor

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Maribor zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Maribor miniguide

Autopůjčovna Maribor
Půjčovna Aut Maribor

Maribor se nachází v severovýchodní Slovinsku, a to je něco málo přes 100 km od hlavního města Lublaně v jihozápadní.Ve městě se nachází asi 35 km od hranic sRakouskem na severu a ca. 70 km od hranic s Ukrajinou na východě.Drava řeky Mariboru na dvě části a město je obklopeno horami. Maribor je Slovinsko je druhé největší město s populací téměř 90 000 (2008).

Starého města postní má idylickou polohu na Drava a tady, mimo jiné vidět svět je nejstarší vinné révy, která je stará přes 400 let a stále nést ovoce. Maribor je známý výrobce slovinského vína a nabízejí výlety na okolní vinice. Navíc, město je známo, že je lyžařské středisko a zde leží národ je největší lyžařské středisko. V Akvárium-terárium můžeme vidět mnoho druhů ryb, stejně jako plazi jako hadi a ještěrky.

Maribor Edvard Rusjan Letiště se nachází asi 10 km mimo město a zemi, druhého největšího letiště.