Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Portoroz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Portoroz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Portoroz miniguide

Autopůjčovna Portoroz
Půjčovna Aut Portoroz

Portorož, Slovinsko se nachází na západním pobřeží, které hraničí s Jadranu. Město se nachází v oblasti, která pouze hranic na pobřeží, a země je pobřeží je celkem 45 km. Slovinsko hranice Itálie, 25 km severně od Portoroži a Chorvatska, asi 10 km jižně od města.Existuje jen asi 3000 (2002) obyvatel v Portoroži je jedním z nejoblíbenějších letovisek.

Portorož je hlavně známý pro bytí s lázněmi a lázeňských zařízení. Již v 1200s oblasti měl pověst pro mít léčivé vody a bahna, a dnes mohou návštěvníci využít různých zdravotních farmy. Vzhledem ke své poloze u moře láká Portoroz s bujnou přírodou a krásnými plážemi a podél promenády s restauracemi, bary a kasina. Jen 3 km od Portoroz leží středověké městečko Piran, s malými, klikatými uličkami a historických budov.

Portoroz Letiště se nachází cca. 6 km od města a je nejmenší ze země mezinárodní letiště