Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Celje

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Celje zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Celje miniguide

Autopůjčovna Celje
Půjčovna Aut Celje

Celje je centrálně umístěný ve východní části Slovinska. N Savinja řeka teče přes město a hlavní město Lublaň je. 60 km jihozápadně od Celje.V roce 2006 ležel populaci jen pod 40 000, což Celje na třetí největší město ve Slovinsku. Cylie jméno bylo nejprve zmínil se v pramenech v 1100s, ale tam bylo město zde v obou Keltů a Římanů.

Celje má dlouhou historii a tam je ještě mnoho starých budov zde. Na kopci nad starým městem sedí historický hrad Celje Starého hradu, byl vévodský soud nejprve zmínil se v roce 1323 a na staveništi, kde byly počty se nachází ve středověku. Muzea Celje Regionální muzeum a Muzeum moderní dějiny zkoumá města dědictví a historii. V okolí Celje, tam je několik lázní a zdraví farem, které využívají okolní horkých pramenů.

Maribor Edvard Rusjan letiště je cca. 50 km od Celje, a je země je druhým největším letištěm.