Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bled

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bled zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bled miniguide

Autopůjčovna Bled
Půjčovna Aut Bled

Bled je městečko na jezeře Bled v severozápadní části Slovinska. Ve městě se nachází v Julských Alp, táhnoucí se z Itálie do Slovinska a leží cca. 475 m nad mořem.Bled se nachází v blízkosti hranic s Rakouskem a kapitál Lublani je asi. 50 km jihovýchodně od města.V roce 2005, populace měří něco přes 5000

Bled je oblíbenou prázdninovou destinací pro turisty po celý rok, protože jeho mírné klima a horké prameny. Již kolem roku 1900, Bled známo, že lék a Spa se nachází v němž Evropská šlechta svátky. V Lake Bled je jediný ostrov a valfartskirke od 1500s. Jeden z nejnavštěvovanějších atrakcí ve Slovinsku, Bled hrad, který je jedním z nejstarších hradů v zemi. Části hradu pochází z římské pevnosti a zbytek byl postaven na počátku 1000 je.

Nejbližší mezinárodní letiště je Lublani Joze Pucnik letiště, které je cca. 35 km mimo Bled.