Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Šibeník

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Šibeník zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Šibeník miniguide

Autopůjčovna Šibeník
Půjčovna Aut Šibeník

Šibenik se nachází 75 mil severně od Splitu v Dalmácii na jihu Chorvatska. Město leží na řece uplynutí Krkas na Jadranu 37.000 žije ve městě, zatímco obec má celkem 52.000 obyvatel (2001). Odtud je lodní spojení do Kaprije a Žirje.

Šibenik se stal městem v roce 1298 Město dostalo pod benátskou pravidlo v 1400s.Města St James katedrála je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.Bylo to začalo v 1500s. St Nikolaus-pevnost stejného století se nachází na ostrohu u Šibeniku, a   je dobře zachována.Byla zřízena jako ochrana proti tureckým lodím, a byl navržený architektem Hyeronimus di San Michaela. Během občanské války 1991 – 1995 tam byl těžký boj mezi jugoslávskou srbských a chorvatských sil v krátkém období Šibeniku. Když byly padlých kupole katedrály a několik dalších budov bylo silně poškozeno. Několik kilometrů severně od města leží v překrásné národní park Krka a Plitvická jezera. Zde jsou vodopády a archeologické ruiny.

Letiště Split je 40 mil jižně od města Šibenik.