Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Opatija

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Opatija zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Opatija miniguide

Autopůjčovna Opatija
Půjčovna Aut Opatija

Opatija se nachází 13 kilometrů západně od Rijeka, v podhůří Mount Učka.Opatija se nachází v západní části Chorvatska na pobřeží Jaderského moře v Kvarneru.13.000 žije v populární badedesstedet a lázeňské středisko, nacházející se na Istrijského poloostrova.

Město patřilo k Rakousku až do první světové války, v Itálii od roku 1923 a od roku 1945 Juogslavia, Chorvatsko a od roku 1991.Město je pojmenované po benediktinského kláštera, St James, který byl založen tady v 1400s. Opatija Jméno znamená klášter na chorvatském. Jeden z nejlepších atrakcí vily Angiolina z roku 1844. Bývalé středisko pro rakouské císařské rodiny, a je nyní hotel. Rakouského císaře Františka Josefa trávil zimu tady, zatímco malíř Gustav Mahler strávit léto zde.Opatija má atrakcí, jako jsou botanické zahrady, plastiky Hanse Rathautsky a amfiteátru.

Nejbližší letiště je Rijeka Zracna brána, 40 km od centra Opatije.