Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rijeka Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rijeka Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rijeka Letiště miniguide

Autopůjčovna Rijeka Letiště
Půjčovna Aut Rijeka Letiště

Rijeka Airport (RJK) je malé letiště se nachází na ostrově Krk 17 km mimo Rijeka. Tím, než vejde sser odpovídající odlety a přílety.Je možné si pronajmout auto na letišti, a některé společnosti pronájem aut je HM Pronájem aut, na poslední chvíli a Unilin.

V roce 2006 210.000 cestujících navštívil Rijeka letiště. To je primárně použité evropské minimum-strava letecké společnosti létající v létě turisty na severním pobřežíChorvatska. V zimě, nejčastěji mezinárodní destinace Kolín / Bonn sloužil letecká společnost Air Berlin.  Na letiště má některé základní vybavení, včetně duty-free shop, kavárna, restaurace a turistické informace.