Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rijeka

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rijeka zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rijeka miniguide

Autopůjčovna Rijeka
Půjčovna Aut Rijeka

Rijeka na pobřeží Jaderského moře leží na východ od Istrie. Rijeka je Chorvatsko je třetí největší město s cca. 170.000   obyvatel.Město je Chorvatsko je hlavní přístavní město. Zde je ropovod do Maďarska. Několik trajektů jít do ZadaruSplituDubrovníku, Bari v Itálii, na Řecko a Albánii. Rijeka patřila k RakouskuMaďarskuFranciiItálii a Chorvatsku, a vrátil se do Chorvatska v roce 1992.

Rijeka je dobrým výchozím bodem k prozkoumání dalších částí Chorvatska a Lublani, a Istrijského poloostrova.Město, které se může pochlubit tím, že je rodné město podmořská torpéda otec, Giovanni Luppis, ale nemají mnoho turistických atrakcí. Mezi zajímavosti je portál s věží s hodinami, který byl původní vstup do hlavní ulice Korzo. Rijeka má mořských a historické muzeum. Ve výšce Susak je františkánský klášter a hrad Trsatu od 1200s.

Na letišti v Rijeka, Zracna poklop na ostrově Krk, asi 17 kilometrů od centra města Rijeka