Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dubrovník

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dubrovník zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dubrovník miniguide

Autopůjčovna Dubrovník
Půjčovna Aut Dubrovník

Dubrovník se nachází na Jadranu Chorvatsko je daleko na jih Chorvatska. Město se nachází v regionu Dalmácie, a má 50.000 obyvatel. Dubrovník je významný přístav a město výletní cíl. Zde je trajektové spojení na tyto Rijeka, Split, Bari, Itálie.

Perla Jaderského moře je jedním z hlavních chorvatských turistických míst a oblíbené přímořské letovisko. Staré město je zapsáno na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Je obklopen téměř dva kilometry dlouhé městské hradby s patnácti baštami a věžemi. Největší věž, Minceta, město je symbolem. Z městských památek je hlavní palác Knezev Dvor od 1464, mistrovské dílo dalmatské architektury, a dva kláštery od 1300s. Mimo původní zdi pevnosti je hradní Lovrijenac. Na ostrově Lokrum právě mimo pobřeží je palác rakouského arcivévody Maxmiliána, později císařem Mexika. Moderní hotel se nachází na poloostrově Lapad.   Zde si návštěvníci mohou plout a užívat slunce. Dubrovník hostí filmový festival v pozdním srpnu.

Dubrovník letiště se nachází 20 kilometrů jižně od města.

Autopůjčovna v Dubrovníku je levné. Rezervujte si pronájem auta prostřednictvím motorem ve 3 snadných krocích. Zvolte datum a pick-up umístění a stiskněte tlačítko „Hledat“. Vyberte si jeden z dobré nabídky, zadejte své údaje o kreditní kartě a získat okamžité potvrzení rezervace.