Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bari

Chystáte se prozkoumat Bari a objevit pobřeží tohoto lákavého města? Můžete očekávat jedny z nejúžasnějších pohledů na Jaderské moře, pochutnat si na lahodné místní kuchyni a obdivovat ohromující architektonická díla, která zde najdete. Je proto dobré zvážit pohyb po tomto turistickém městě v pronajatém autě. Ať už se chystáte na krátkou či delší dovolenou, toto město je pro vás tou nejlepší volbou.

Průvodce po Bari

Autopůjčovna Bari
Půjčovna Aut Bari

Bari je město umístěně v jižní Itálii. Pokud se chystáte na návštěvu Bari, pravděpodobně se rozhodnote pro jednu z možností – krátké, nebo dlouhé výlety. Toto nádherné italské město se může stát skvělým cílem ke strávení vašeho víkendu. Můžete se také rozhodnout pro výlet, a to samozřejmě pomocí zde zapůjčeného automobilu. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, měli byste o tomto městě vědět spoustu věcí: kde se najíst, nejlepší zdejší sportovní aktivity, historické památky a možná nejlepší písečné pláže kolem pobřeží Bari. Mezi nejvýznmanější města poblíž Bari patří Napoli, Foggia, Andria. 

Stejně jako ve většině malých měst v Apulii, většina turistických zajímavostí se nachází mezi zdmi starého města. Úzké kamenné ulice, krásná okna s okenicemi a samozřejmě balkony z tepaného železa budou první zajímavosti, které spatříte. Pokud si chcete užít zábavu, využijte svůj fotoaparát a zachyťte jedny z nejlepších scenérií, které Bari nabízí. Nabízí se také možnost nahrávání videí západu slunce. Níže jsou uvedeny některé z atrakcí, které by měly být na začátku vašeho seznamu: 

  • Návštěva hradu Castello Normanno-Svevo 
  • Procházka v nádherném městě Monopoli 
  • Prohlídka s průvodcem na hradě Castel Del Monte 

Milujete mořské plody? Pokud ano, pak byste měli Bari rozhodně navštívit. Ve měste dostanete čerstvé mořské plody přímo z moře. Každý den přes polednem se rybáři vracejí na břeh s jejich úlovky. Na pobřeží jsou umístěny stoly, kde se můžete pustit do hodování mořských plodů. Ať už máte rádi ústřice, kalamáry, mušle, chobotnice, krevety nebo dokonce mořské ježky, každý si tu přijde na své. Navíc každý pokrm stojí jen asi kolem 5 €. Nezapomeňte si k jídlu přikoupit italský chléb. 

Máte rádi jízdní kola? Pokud ano, můžete vyrazit na cyklovýlet. Za pouhé dvě hodiny můžete projet pobřeží Bari Vecchia. Podél trasy lze navštívit významné památky, četné místní pláže a slavný rybí trh. Budete mít také možnost ochutnat spoustu místních dobrot. Pokud jízda na kole není váš šálek kávy, můžete se po pobřeží projet sporťákem Ferrari. Díky tomu získáte nejúžasnější výhled na Bari a celé pobřeží. 

Objevujte s pronajatým autem

Po přistání v Bari můžete se svým pronajatým autem navštívit spoustu turistických míst. Je však potřeba zvážit několik okolností. Zaprvé, možná si budete muset po dobu vašeho pobytu rezervovat hotel. Dobrá věc je, že většina hotelů se nachází ve městě. Jakmile získáte vhodnou základnu pro své výlety, pronajaté auto a třeba také průvodce, můžete vyrazit. Už jste někdy slyšeli o bazilice San Nicola? To je jedno z míst, které byste si neměli nechat ujít kdykoli navštívíte Bari. 

Bazilika San Nicola se nachází 7 km od centra města Bari. Při běžném provozu vám může cesta zabrat až 30 minut. Jakmile se dostanete k bazilice, budete muset zaplatit vstupné, obvykle asi 5 €. Měli byste si také poznamenat, že otevírací doba je ve všední dny od 7:00 do 20:00 a o víkendech od 7:00 do 18:00. Co je tedy na bazilice San Nicola tak zajímavé? Jedná se o starověké římské město postavené kolem roku 1080 a uchovává relikvie svatého Mikuláše. 

Další cíl, který bystě měli mít na předních příčkách seznamu hned po přistání v Bari, je Castello Svevo. Pokud budete ubytování ve městě, cesta vám zabere jen 12 minut. Při použití silnice Via de Rossi je délka trasy okolo 3 km. Pokud zjistíte, že trasa není vhodná, můžete zkusit silnici Lungomare Imperatore Augusto s délkou 4 km. 

Se svým pronajatým autem se můžete vydat také do Lungomare Nazario Sauro, jen 1,5 km od města. Po cestě toho spoustu uvidíte. Tato ohromující pobřežní promenáda má délku asi 1 km. Začíná u hlavního přístavu a vede až k Parco na Cani. Toto pobřeží může nabídnout více než jen běžné procházky a fotky. Lungomare Nazario Sauro je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a užívání si středomořského západu slunce. 

Letiště

Jedna věc, díky které Bari vyniká, je velké množství letišť, ke kterým odsud máte přístup. Hlavním letištěm je letiště Bari Karol Wojtyła, které leží přibližně 20,5 km severozápadně od centra města. Letiště je pojmenováno podle papeže Jana Pavla II, který se narodil jako Karol Wojtyła. Toto letiště se také někdy nazývá Letiště Palese. Některé společnosti, u kterých si můžete pronajmout auto, zahrnují Europcar, Sixt a Budget. Některé oblíbené lety odlétající z letiště Bari Karol Wojtyła míří do Milána, Mnichova nebo Budapešti. 

Další letiště, které můžete zvážit při cestě do Bari, je letiště Brindisi nacházející se asi 100 km od Bari. To znamená, že pokud se rozhodnete tuto možnost využít, budete muset jet celou cestu z letiště Brindisi do Bari. Samotná cesta ovšem není žádným utrpením, neboť po cestě můžete pozorovat krásnou krajinu. Mezi dostupné autopůjčovny patří Avis, Gold Car a Firefly Car Rental. 

Město Bari je obsluhováno jedním letištěm – Bari Karol Wojtyła. Pokud chcete prozkoumat různé scenérie kolem Bari, můžete si půjčit auto a projet se okolo města. Případně můžete využít služeb místního řidiče a ponechat si dost času na prozkoumání okolí města. Ať už si vyberete jakýkoli způsob, nezapomeňte si toto staré italské město užít naplno. 

Doprava

Stejně jako v mnoha jiných evropských městech, také v Bari můžete někdy narazit na dopravní zácpy, hlavně ráno a pozdě večer. Ne vždy se jedná o velký problém, protože jsou vždy vyřešeny, jakmile k nim dojde. Můžete se podívat na Mapy Google nebo na místní poskytovatele map, které vám pomohou najít cestu. Na některých trasách může být menší provoz, ale mohou být o něco delší. 

Při návštěvě Bari byste měli být opatrní při dodržování rychlosti, a to především ve městě, kde platí limit 50 km/h. Při porušení vám může přijít pokuta. Pokud chcete zaparkovat své auto v Bari, měli byste si zapamatovat pár věcí, jako jsou barvy parkovacích zón a časová pásma. Modrá značí placená místa, žlutá je pro osoby se zdravotním postižením a bílá znamená parkování zdarma. Parkovací poplatky byste měli hradit od pondělí do soboty od 8:30 do 20:30. 

Navíc ve městě fungují čtyři různé parkovací zóny. U zóny A se platí poplatek 2 eura za hodinu, zatímco poplatek pro zóny B, C a D činí 1 euro za hodinu. Navíc jedna věc, do které vedení Bari investovalo, jsou standardní silnice. Nemusíte se příliš bát výmolů. Nenarazíte ani na ucpané kanalizace nebo dokonce odpadních trubky vyprázdněné na okraji silnice. S těmito informacemi v ruce můžete podniknout cestu do Bari kdykoli v roce a zažijete vzácné okamžiky, které se uchováte do konce života!