Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bari Palese Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bari Palese Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bari Palese Letiště miniguide

Autopůjčovna Bari Palese Letiště
Půjčovna Aut Bari Palese Letiště

Letiště Bari Palese (BRI), také známý jako Karol Wojtyla letiště, která se nachází asi 10 km severozápadně od Bari. Některé autobusové společnosti nabízejí přepravu mezi letištěm a Bari. Europcar, Auto Europe, Avis, Europcar, Hertz, Maggiore, Thrifty, Win Clean, quic a Targa zájem mezi autopůjčovny společnosti jsou zastoupeny na letišti.  V roce 2009 navštívil 2.825.456 cestujících letiště Bari Palese. Je součástí komplexu Aeropuerto de Apulie, který také zahrnuje letiště Brindisi, Taranto a Foggia. V posledních letech se na letišti bylo přes několik projektů rekonstrukce. Více než 20 různých leteckých společností poskytujících služby na letišti, mnoho z nich jsou nízkonákladových leteckých společností jako Ryanair.

Bari Palese letiště má dobrý výběr obchodů, barů a kaváren. To má ATM, bezdrátové připojení na internet a VIP salonek, který lze použít pro jednání. Nejsou žádné hotely na letišti.