Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dubrovník Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dubrovník Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dubrovník Letiště miniguide

Autopůjčovna Dubrovník Letiště
Půjčovna Aut Dubrovník Letiště

Letiště Dubrovník (DBV), také volal Čilipi letiště, který se nachází asi 20 km mimo centra města Dubrovník. Je to dobrá autobusová doprava mezi letištěm a městem.Sixt, Hertz, Europcar, Avis, AMC, poslední Minu čaj, transpo zájem, Bingo čisté, Uni zájem, auto čisté a Dollar Thrifty autopůjčovny společnosti jsou zastoupeny na letišti. 1.191.474 cestujících navštívil Dubrovník Airport v roce 2008. Nový terminál je ve výstavbě, a když je dokončeno letiště bude mít kapacitu 3,5 milionu pasažérů. Méně než 30 leteckých společností poskytujících služby na letišti, kde Chorvatsko Airlines má asi třetina všech zájezdů od Dubrovníku letiště. Na 5 nejpopulárnějších mezinárodních destinací (2009), Londýn, PařížDublinBarcelona a Brusel. Letiště má bezcelní a pár barů a kaváren. Má také bankomat a VIP salonek.