Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Barcelona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Barcelona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Barcelona miniguide

Barcelona
Půjčovna Aut Barcelona

Potřebujete si pronajmout automobil v Barceloně? Možná byste si chtěli objednat půjčení auta před odjezdem, aby byl vůz po příletu na letiště připraven? Ať už vyrážíte za prací či zábavou, jsme si jisti, že najdete auto, které vyhovuje vaším potřebám. 

Barcelona

Barcelona je druhé největší město ve Španělsku a nachází se v regionu Katalánsko. V roce 2007 měla Barcelona 1 6 milionů obyvatel a po započítání předměstí zhruba o 3 miliony více. Díky své poloze na severovýchodě u Středozemního moře se jedná o nejdůležitější dopravní uzel a přístav ve Španělsku. Barcelona se chlubí bohatou kulturní tradicí. 

V roce 1992 se zde konaly letní olympijské hry, které následně povzbudily cestovní ruch. První univerzitu získalo město již v roce 1450. Přibližně ve stejnou dobu si hrabata z Barcelony postavila svůj hrad, který lze dnes stále navštívit. Kromě toho má město řadu historických památek a několik z nich patří na Seznam světového dědictví UNESCO. 

Pokud vás zajímá umění, musíte rozhodně navštívit Picassovo muzeum. Barcelona je také jedním z nejdůležitějších průmyslových měst ve Španělsku s důrazem na výrobu automobilů (SEAT, Nissan) a strojírenský, chemický či textilní průmysl. 

Město má tři letiště. Největší z nich, Mezinárodní letiště El Prat, se nachází 12 km (7.4 míle) západně od centra města. 

S námi je objednání pronájmu auta v Barceloně bezpečné a levné. Vyberte si, kde v Barceloně byste si chtěli vozidlo vyzvednout a kam byste jej chtěli před odletem vrátit. Cena za jednosměrný pronájem je zahrnuta v ceně. Vyberte si auto, které se vám líbí a zadejte údaje o své kreditní kartě. Za několik hodin obdržíte potvrzení objednávky. 

Letiště

Hlavní letiště v Barceloně, El Prat Airport (BCN), se nachází 12 km (7.4 mil) západně od centra města. Svou pobočku tam má řada uznávaných autopůjčoven včetně společností Avis, Hertz, Europcar, Enterprise, Atesa a Sixt. 

Tipy pro řidiče

Barcelona je skvělým výchozím bodem pro dovolenou s půjčeným autem, neboť v Katalánsku se nachází mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Pronájem auta v Barceloně je velmi populární, neboť umožňuje podnikat jednodenní výlety podle vlastního tempa. Mnoho turistů jezdí také do malé a hornaté země Andorra, která se nachází 192 km (119.3 mil) severovýchodně od Barcelony. Andorra je známá především svým bezcelním zbožím, ale má také mnoho historických památek. 

S půjčeným autem můžete také jet do turistického a přímořského města Sitges, které leží 37 km (22.9 mil) jihovýchodně od Barcelony. Najdete tam mnoho skvělých pláží, historických budov a nočních klubů. Sitges je také známý svými každoročními festivaly včetně filmového festivalu a karnevalu. 

Girona je město v severní části Katalánska ležící 116 km (72 mil) severovýchodně od Barcelony. Jednodenní výlet vám umožní poznat působivé památky – doporučujeme katedrálu Santa Maria, jejíž stavba byla zahájena ve 13. století. Další památkou v Gironě jsou městské arabské lázně ze 13. století. 

Pokud vás zajímá umění, doporučujeme vyrazit do města Figueres. Nachází se 138 km (85.7 mil) severovýchodně od Barcelony a najdete tam muzeum Salvadora Dalího – nejnavštěvovanější muzeum ve Španělsku hned po madridském muzeum Prado. 

Doprava

Katalánsko má velmi dobré dálnice včetně jejich kvalitního značení, takže snadno najdete cestu. Pokud řídíte v centru Barcelony, měli byste mít na paměti, že během dopravní špičky může dojít k velkému množství dopravních zácp. Také může být obtížné najít volné parkovací místo v centru města. Dobrým tipem je vyrazit k barcelonskému autobusovému nádraží Estación de Nord, které se nachází v okrese Eixample a je vybaveno velkým parkovištěm.