Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Barcelona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Barcelona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Barcelona miniguide

Barcelona

Půjčovna Aut Barcelona

Barcelona je ve Španělsku druhým největším městem.To se nachází v regionu Katalánsko. Tam bylo 1,6 milionu obyvatel v Barceloně v roce 2007. Předměstí může být 3000000 plus na. Jeho umístění v severo-východ od Středozemního moře je to nejdůležitější Španělska dopravním uzlem a přístavní město. Barcelona má bohaté kulturní tradice.

V roce 1992 olympijských her léta se zde koná, která v retrospektivě podnítilo cestovního ruchu. Již v roce 1450 město dostalo jeho vlastní univerzitu, a hrad počtů Barcelona postaven kolem stejného času, může ještě být navštíven. Jinak město vykazují řadu historických zajímavostí, s několika z nich jsou na seznamu světového dědictví UNESCO.

Umění Zainteresované strany by měly rozhodně vzít v Picassovo muzeum. Barcelona je také jeden z nejvýznamnějších španělských průmyslových měst, se zvláštním důrazem na automobilové produkce (SEAT, Nissan), strojní zařízení, chemický a textilní průmysl.

Město má tři letiště. Největší je El Prat Mezinárodní letiště 12 km západně od centra města.

On-line půjčovna automobilů v Barceloně je bezpečné a cenově dostupné prostřednictvím Levnaautopujcovna.cz. Vyberte, kam chcete Barcelona vyzvednout auto a místo dodání. (Cena za jednosměrný pronájem jsou zahrnuty). Vyberte požadovaný vůz a zadejte své údaje o kreditní kartě. Po několika hodinách obdržíte potvrzení Vaší objednávky.

Čeština