Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Girona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Girona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Girona miniguide

Girona

Půjčovna Aut Girona

Girona je lokalizován na sever-východně od Španělska , a je hlavní město provincie se stejným názvem.Město má   86.672 obyvatel (2005).Girona je jak obchodní a průmyslové město. Turistické atrakce jsou v první řadě, historické židovské čtvrti v centru města, s muzei, kamenné stavby a obchodů se starožitnostmi. Girona má mnoho starých budov se chlubit, botanická zahrada, muzeum umění a historické muzeum, kde jsou vystaveny nástroje staré.

„La Rambla de la Libertad“ je název ulice v centru města, který je také stojí za návštěvu. Existuje mnoho malých specializovaných obchodů, restaurací a kaváren módní.

Girona má své vlastní mezinárodní letiště – “ Girona – Costa Brava letiště „, která se nachází 10 km jižně od centra města.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem automobilu v centru města Girona a Girona Costa Brava letiště. Některé pronájem automobilů k dispozici patří Toyota Avensis, Peugeot 107, Volkswagen Golf a Ford kombi. Ceny, které vám jsou porovnávány z několika poskytovatelů pronájem aut. To zaručuje nízké náklady na pronájem aut v Gironě.

Čeština