Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Girona Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Girona Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Girona Letiště miniguide

Autopůjčovna Girona Letiště
Půjčovna Aut Girona Letiště

Girona-Costa Brava Airport (GRO) se nachází přibližně 12,5 km jihozápadně od Girona. Tam jsou autobusy do az letiště a Girona, a také do Barcelony, která trvá asi 1 hodinu a 10 minut. Vlakové nádraží v Gironě je dobře napojen, například v Barceloně a také na sever směrem k Francii.Autopůjčovna společnosti představovaly na letiště Girona je AurigaCrown Autopůjčovny, Goldcar aut, Avis, Europcar, Hertz a Ates.  5.507.000 cestujících navštívil Girona letiště v roce 2008, to mělo obrovský nárůst v počtu cestujících v posledních letech. To je třetí Největší základna pro Ryanair, kteří plánují mít 62 různých tras od Girona v květnu 2010.  Girona Letiště má pět různých jídel a nápojů prodejny a jednoduchý výběr obchodů včetně duty-free shopu. Ostatní vybavení patří ATM, VIP salonek, konferenční a zasedací místnosti a první pomoc. K dispozici je hotel na letišti tzv. Vilobi Park.